Atsiliepimai Diet Spray

 • Liepa
  Po antrojo gimimo prasidėjo antsvorio problemos. Priėjo taip, kad reikėjo pakeisti visą garderobą. Pamačiau „Diet Spray“ internete ir iškart užsisakiau. Po 3 mėnesių naudojimo numečiau 23 kg ir vėl tilpau į savo mėgstamus džinsus. Patariu visiems išbandyti!
  Diet Spray
 • Gabija
  35-erių metų išlaikyti figūros formą nėra lengva, ypač kai visi darbai yra kelyje, o iš maisto yra tik sausas maistas. Taip pat yra cukraus problemų. Aš nusipirkau „Diet Spray“ oficialioje svetainėje ir vartojau maždaug pusantro mėnesio. Sugebėjau numesti svorį 13 kilogramų, tuo pačiu negaišdamas laiko sporto salėse. Aš esu labai laimingas!
  Diet Spray
 • Gabrielius
  Jam visada buvo gėda dėl pilvo, kyšančio virš džinsų. Nei dėvėkite marškinių, nei eikite į paplūdimį. Nusprendžiau pasirūpinti savimi, bet laiko visai nebuvo. Internete užklupau apžvalgas apie „Diet Spray“ ir nusprendžiau pabandyti. Aš priėmiau teisingą sprendimą, per 3 mėnesius skrandis išnyko, o mano figūra tapo panaši į 25-erių! Pasiėmiau kelis paketus vienu metu, nes buvo taikoma nuolaida.
  Diet Spray
 • Lukas
  Iš sėslaus darbo būdo aš storėja taip, kad diržas buvo vos užsisegęs. Mesti svorį 45 metų amžiaus yra labai sunku. Aš nusprendžiau išbandyti „Diet Spray“, sužinojau apie tai iš savo draugų. Iš pradžių netikėjau, kad tai pavyks, tačiau priėmimo mėnesio pabaigoje numečiau 7 kilogramus. Dabar prie suvartojamo kiekio pridedu fizinį aktyvumą. Riebalai tirpsta kiekvieną dieną!
  Diet Spray
 • Emilija
  Dirbu restorane, kur maistas yra visur. Ir, žinoma, ji ėmė smarkiai priaugti svorio. Figūra virto kriauše, o aš pati pradėjau gėdytis savęs. Apie „Diet Spray“ sužinojau iš draugo. Niekada nemėgau tablečių, todėl nusprendžiau išbandyti purškalą. Rezultatas nuostabus, aš vis tiek pats nustebau! Aš patariu visiems!
  Diet Spray
Įvertinimas Diet Spray
5
12