Gurmaniško „Ducan Diet" meniu pavyzdys

Jei norite, kad figūra būtų tobula, tačiau neketinate sportuoti itin daug dietų, badauti ir prakaituoti iki išsekimo, jums tinka Pierre Ducan dieta, kurios meniu yra pagrįstas daug baltymų turinčiu maistu. „Ducan" dieta, kurios meniu galima koreguoti savo nuožiūra, yra gera, nes jos galima laikytis ilgai, nepakenkiant sveikatai. Tai veikiau mitybos sistema, sveikas įprotis, padedantis ne tik mesti svorį, bet ir išvalyti kūną.

Šiek tiek apie daktarą Pierre'ą Dukaną

Prancūzijoje dr. Ducanas yra pripažintas genialiu mitybos specialistu ir gydytoju. Už šalies ribų yra daugybė jo gerbėjų, kuriems daktaro Ducano dieta tapo tikru atradimu. Jis išgarsėjo dėka savo knygos „Aš negaliu numesti svorio", kuri tapo bestseleriu daugiau nei šimte šalių.

dietologas Pierre'as Ducanas „Ducan dietos autorius

Dr. Pierre'as Dukanas gimė 1941 m. Alžyre tekstilės darbuotojų šeimoje. pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, Ducans šeima persikėlė į Europą, būtent į Paryžių. Ten Pierre'as su pagyrimu baigė vidurinę mokyklą. Jaunuolio planai buvo studijuoti tapybą ir menus. Tačiau staigi jo motinos mirtis ant operacinio stalo (jai buvo diagnozuotas vėžinis navikas) radikaliai pakeitė jo likimą. Pierre'as Dukanas įstojo į medicinos universitetą, nusprendęs visą savo gyvenimą ir darbą skirti padėti beviltiškai sergantiems žmonėms. Jis pasirinko bendrosios praktikos gydytojo specialybę, keletą metų mokėsi ir praktikavo neurologiją, paskelbė mokslinius darbus.

Jis buvo priverstas pereiti prie svorio ir tinkamos mitybos klausimų susitikdamas su vienu iš pacientų. Vyras kentėjo nuo sunkaus nutukimo, nepaisant intensyvių gydymo ir dietos kursų, svoris kasmet nemažėjo, o priešingai - didėjo. Natūralu, kad tai paveikė ir bendrą nelaimingųjų fizinę būklę.

Pierre'as Dukanas, remdamasis tik savo intuicija ir universitete įgytomis teorinėmis žiniomis, patarė pacientui penkias dienas iš eilės atsitiktinai naudoti tik mineralinį vandenį ir liesą virtą mėsą. Tai buvo pati pirmoji „Ducan" dieta, kurios apytikslis meniu apima didelį kiekį skystų ir baltymingų maisto produktų. Su jos pagalba pacientas Dukanas per savaitę pasiekė nuostabų rezultatą, kurio anksčiau neįmanoma - atsikratė penkių kilogramų antsvorio.

Ateinančius 35 savo gyvenimo metus Pierre'as Dukanas skyrė visus galimus kovos su nutukimu būdus ir eksperimentus šioje srityje. Po to atsirado vadinamoji Pierre Ducan dieta, kurios meniu lengva laikytis savaitę, mėnesį ir net metus.

mėsa su daržovėmis, skirta dukanų dietai

Pagrindiniai „Ducan" dietos principai

Kaip jau aišku iš aukščiau pateikto pavyzdžio, šios dietos pagrindas yra baltyminio maisto vartojimas. Ducanas įrodė, kad yra septyniasdešimt aštuoni baltyminiai maisto produktai, kurie neprisideda prie antsvorio augimo, net jei jie vartojami neribotais kiekiais. Tai leidžia efektyviai ir ilgai mesti svorį be skausmingų alkio priepuolių. Jie gali būti derinami įvairiais būdais, kad būtų galima sukurti iki tūkstančio skirtingų patiekalų. Iš tūkstančio patiekalų turite sutikti, net išrankieji ras iš ko rinktis! Prancūzų daktaro Ducano dieta, kurios pavyzdinis meniu pateiktas žemiau, garantuos ir visam laikui atsikratys erzinančių pilvo ir klubų raukšlių.

Sistema yra labai paprasta ir ja galima vadovautis visą gyvenimą. Daktaro Ducano dieta, kurios meniu patiko daugeliui įžymybių, politikų, aktorių ir dainininkų, leidžia daugelį metų atgauti grožį, sveikatą, puikią nuotaiką ir jas išlaikyti.

leistini maisto produktai, skirti dukano dietai

Apytikslis prancūziškos Dukano dietos meniu

Dieta apima keturis pagrindinius etapus, kurių tvarka yra labai svarbi.

  • „Ataka".Šios fazės trukmė yra nuo trijų iki dešimties dienų. Galite valgyti tik baltymų turintį maistą - bet kokią liesą mėsą, žuvį, kepenis - avižų sėlenas (bent du šaukštus) ir mineralinį vandenį. Druska visiškai pašalinama. Šiuo laikotarpiu kūnas pradeda aktyviai atstatyti, todėl galimas tam tikras negalavimas. Tai laikinas reiškinys, jis greitai praeis.
  • „Alternacija".Kai kuriuose įgyvendinimo variantuose šis etapas taip pat vadinamas „kruizu". Jis susideda iš daržovių ir baltymų dietų kaitaliojimo. Pavyzdžiui, nuo vienos iki penkių dienų galite valgyti baltyminį maistą - tai yra mėsą ir žuvį, kitomis dienomis - daržoves. Leidžiama valgyti bet kokias daržoves, išskyrus tas, kuriose gausu krakmolo: bulves, pupeles, kukurūzus ir kitas. Maistą leidžiama pagardinti, bet ne per daug. Taip pat reikia mažiausiai dviejų šaukštų avižų sėlenų per dieną.
  • „Fiksavimas" arba „Fiksavimas".Tai labai svarbi dietos dalis. Tie, kurie ne kartą bandė sulieknėti taikydami maisto apribojimus, žino: galite numesti papildomų kilogramų, tačiau labai sunku prie jų negrįžti nutraukus dietą. Faktas yra tai, kad kūnas bet kuriuo atveju patiria stresą, kai pereina prie mažai kalorijų turinčios dietos. Baigęs dietą ir grįžęs prie įprastos, įprastos dietos, kalorijas jis pradeda kaupti iš anksto ir labai greitai. Tai yra įprasta gynybinė reakcija, visiškai natūrali. Bet mums tai labai erzina ir nemalonu - juk numesti kilogramai akimirksniu grįžo suglebusio pilvo, patinusio sėdmens ir dvigubo smakro pavidalu! Bet daktaro Ducano dieta, kurios meniu yra subalansuotas ir patikrintas, leidžia to išvengti ir ilgai išlaikyti pasiektą rezultatą. Leidžiama naudoti be dviejų produktų nuo pirmųjų dietos etapų, šiek tiek duonos, vaisių, neriebaus kietojo sūrio. Bet saikingai ir ne dažniau kaip du kartus per savaitę. Fiksavimo laikotarpio trukmė apskaičiuojama taip: dešimt dienų už kiekvieną numestą kilogramą. Mes neturime pamiršti apie privalomą mažiausiai dviejų su puse šaukštų avižų sėlenų naudojimą.
  • „Stabilizavimas".Jūs jau atsikratėte papildomų kilogramų, savo kūno - nuo streso, kurį sukelia staigus dietos pasikeitimas. Išbandėte uždraustą ankstyvą maistą - negavote nė gramo! Taigi, galite grįžti prie įprastos maisto sistemos ir valgyti viską, ko norite. Bet su viena sąlyga: vieną dieną per savaitę turite grįžti į pirmąjį dietos etapą ir valgyti tik baltyminį maistą. Ir, žinoma, kasdien nuo dviejų iki trijų šaukštų sėlenų!

O gal jums taip patiko Pierre Ducan dieta, kad nenorite sustoti net ir stabilizavusi svorį? Puiku! Prie šios paprastos ir patogios valgymo sistemos galite laikytis tiek laiko, kiek norite. Ir tuo pačiu likite sveiki ir gražūs!

Ką svarbu laikytis laikantis „Ducan" dietos

  • Kasdien gerti mineralinį vandenį po 1–1, 5 litro yra privaloma taisyklė, jei nuspręsite mesti svorį pagal daktaro Ducano metodą. Tai padės įveikti bet kuriai dietai būdingą šalutinį poveikį, pvz. , Vangumą, mieguistumą, dirglumą.
  • Į dietą dedama sėlenų. Jei suvalgysite bent 2-3 šaukštus šio produkto per dieną, niekada neturėsite vidurių užkietėjimo. Sėlenos stimuliuoja žarnyno peristaltiką, kuri gali sulėtėti, jei valgote tik sunkų baltyminį maistą.
avižų sėlenos, skirtos dukanų dietai
  • Svarbu netrukdyti nė vienai dietos fazei. Tai padės kuo greičiau pasiekti norimą rezultatą ir jį įtvirtinti.
  • Kita sąlyga yra fizinis aktyvumas kiekvieną dieną. Tai gali būti pasivaikščiojimas parke, maudynės, dviračiai - nesvarbu, kuris. Pasirinkite, kas jums labiausiai patinka ir kas jums labiausiai tinka. Be to, griovio liftai ir eskalatoriai jūsų namuose, darbe ir prekybos centruose. Net tokia smulkmena žais jūsų rankose, jūs pats nustebsite dėl greito rezultato.

Daktaro Ducano dieta, kurios meniu žmogui yra prieinamas net ir gaunant vidutines pajamas, yra vienas iš penkių svorio metimo būdų, kuriuos pripažįsta ir patvirtina tarptautinė medicinos bendruomenė. Išbandykite, jums taip pat patiks!